Bosch Car Service'deki kaliteli ürünler: Silecekler

Bosch silecekleri - en iyi görüş alanı için

Bosch Car Service’ler sadece en iyi kalitede ürünleri tedarik eder. İşte bu yüzden, örneğin Bosch tarafından imal edilen kusursuz sileceklere güveniriz. Hangi Bosch modelini seçerseniz seçin en olumsuz hava koşullarında bile daima kusursuz silme performansı, en iyi görüş alanı ve daha güvenli sürüş elde ettiğinizden emin olabilirsiniz.

Aerotwin düz silecek lastikleri - maksimum performans için

Bosch’un Aerotwin düz silecek lastiklerinde, her zaman görülen bağlantılar ve braketler yoktur. Bunun yerine ön camın kavisine kusursuz uyum sağlayan özel üretilmiş yüksek teknoloji ürünü bir yay şeridi bulunur ve temas basıncını, sileceğin tüm uzunluğu boyunca eşit şekilde dağıtır. Üstelik yenilikçi evrensel adaptör sayesinde Bosch Aerotwin silecek lastikleri, her araç modeline takılabilir.

Bir bakışta avantajlar:
Twin Maksimum Performanslı Standart silecek lastikleri - daha uzun kullanım ömrü için

Bosch Twin silecek lastikleri, özellikle zorlu koşulları içeren tüm uygulamalarda kullanılır. Sağlam metal braket sistemleri, çift korozyon koruması sayesinde son derece dayanıklıdır ve olağanüstü sağlamdır. Quick-Clip evrensel adaptör sayesinde her türlü araca kolayca takılırlar ve gelişmiş teknolojileri, hem en iyi temizlik etkisini hem de maksimum güvenliği sağlar. Süper yumuşak silecek lastiği eleman arkalığı ve ekstra sert silecek eleman dudağı, hava ne olursa olsun daha sessiz çalışma ve en iyi görüş alanı sağlar.

Bir bakışta avantajlar:
Arka silecek lastikleri – kusursuz arkadan görüş için

Bosch Arka silecek lastiklerinin farklı türlerinin tümü, geri giderken en iyi görüş alanı ve daha fazla güvenlik sağlar. Lastik elemanının esnek arkalığı ve aşınmaya dayanıklı silecek lastiği kenarı, üstün ve sessiz çalışmayı ve daha uzun kullanım ömrünü garanti eder. Bosch Arka silecek yelpazesi, neredeyse tüm araç modellerine uygundur ve aşağıdaki ürünleri içerir: Aerotwin düz silecek lastikleri, klasik metal braket sistemli silecekler, tasarım ürünü plastik silecekler ve yedek silecek lastiği elemanları.

Bir bakışta avantajlar:

Tavsiyemiz: Bosch Silecek uygulaması

Otomobilinize en uygun silecekleri mi arıyorsunuz ya da belirli türde bir sileceğin montaj talimatlarını mı arıyorsunuz? Bosch Silecek uygulaması ile aradığınızı çok kısa sürede bulacağınız kesin. İşte bu kadar kolay:

  1. Uygulamayı akıllı telefonunuza yükleyin.
  2. Doğru sileceği bulun.
  3. Montaj videosunu izleyin veya talimatları okuyun.
  4. Silecekleri takın – ve tam yol ileri gidin!

C3 daha küçük otomobillerin, motorlu scooter’ların veya motosiklet akülerinin otomatik, hızlı ve güvenli şarjı için tasarlanmışken C7, taşıyıcılar, karavanlar veya güçlü motosikletlerin ağır hizmet marş motoru aküleri için bile kullanılabilir.

Aydınlatma ve Görüş Rehberi

Otomobilinizdeki silecekleri ne zaman değiştireceğinizi veya bu işi bir uzmanın yapmasının neden daha iyi olduğunu biliyor musunuz? Bunun ve daha pek çok sorunun cevabı, Aydınlatma ve Görüş Rehberimizde bulunabilir.

Yol yüzeyinin en iyi şekilde nasıl aydınlatılacağı ve zorlu koşullarda bile mümkün olan en iyi görüş açısının nasıl elde edileceğiyle ilgili önemli bilgiler ve değerli tavsiyeleri de içerir.

Silecek değişimi artık çok kolay

Bulunduğunuz yerde bir Bosch Car Service yoksa ilgili talimatların yardımıyla her türlü Bosch sileceğini kendi başınıza takabilirsiniz. Çeşitli seçenekler mevcuttur:

1) Her bir paketin arkasındaki montaj talimatlarını adım adım takip edin.

2) Talimat videosunu izlemek için paketteki QR kodunu akıllı telefonunuzla tarayın. Önemli not: Bu hizmeti kullanabilmek için entegre kamerası olan bir akıllı telefona ve ayrıca QR kodunu taramak için mobil veri bağlantısı ile bir uygulamaya sahip olmanız gerekir.

Öğrenmek istediğiniz başka bir şey var mı?

Olabilecek sorularınıza cevap vermekten memnuniyet duyarız. [email protected]  adresinden bize e-posta gönderin.

Sizinle görüşmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.