Buradasınız -
Kurumsal

Bosch Car Park Service

Bosh Car Park her marka ve model aracın bakım ve onarım işlerini gerçekleştirmektedir. Araçların performansını yükseltmeye yönelik çalışmalar, parça değişimi ve araçların belli periyotlar dahilinde yapılan bakımları uzman kadro ve cihazlarla sağlanmaktadır.

Gerek görülmesi halinde gerçekleşen parça değişimlerinin orijinal parçalar kullanılmasına dikkat eden servis uzmanları, araç performansına ve ömrüne zarar verebilecek taklit ürünlerden uzak durmaktadır. Müşteri memnuniyetinin sağlanması yönünde kaliteli hizmet anlayışını hızlılık ve güvenlik hassasiyeti çerçevesinde gerçekleştiren Bosh Car Park Servis , gelişen teknolojik araç gelişmelerini yakından takip eden bir ekibe sahiptir.
Kontrol güvenli yolculuklar sunar

Araçların kontrol ve bakımına önem verilmesi, olası problemlerden doğacak sorunlara karşı tedbir anlamına gelir. Zaman ve para kazandırır. Kontroller sayesinde ortaya çıkarılan sorunların daha büyük arızalara yol açması önlenir.
Bosh Car Park Servis, tatil öncesi kontroller, kış ve yaz kontrolleri, 10 noktada meydana getirdiği kontroller ve genel kontrol çalışmalarıyla araçların daha güvenli sürüş deneyimi sunmasını sağlamaktadır.Motor, elektrik sistemi, fren, ısıtma ve klima sistemleri, tekerlekler ve araçla ilgili a’dan z’ye her şey, Bosh Car Park Servis hizmetiyle kaliteli şekilde sunulmaktadır.

Öğrenmek istediğiniz başka bir şey var mı?

Olabilecek sorularınıza cevap vermekten memnuniyet duyarız. [email protected]  adresinden bize e-posta gönderin.

Sizinle görüşmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.