Buradasınız -
Motor Servisi

Bosch Car Service: Profesyonel motor servisi

Yağ değişimi ve filtre değişimi

15.000 km aralıklarla yağ filtrenizi ve motor yağınızı kontrol ettirmek ve araç üreticisi teknik değerleri uyarınca değiştirilmesini sağlamak iyi bir fikirdir. Bosch Car Service, geniş bir yelpazede üstün kaliteli Bosch ürünlerinin yanı sıra eksiksiz bir profesyonel servis hizmeti sunar.

Profesyonel motor arıza teşhisi

Teknik açıdan otomobiller gittikçe daha karmaşık hale gelmekte ve servisler için daha da zorlayıcı hale gelmektedir. Bunun sebebi modern motor yönetim sistemlerinin yakıt enjeksiyonu sürecini otomatik kontrol etmesi, bu sayede ekonomik yakıt tüketimi ile birlikte en iyi motor performansını garanti etmesidir. Aracınızın bu şekilde kalmasını sağlamak için Bosch Car Service sistem uzmanları, zengin bilgi birikimlerini kullanarak en yeni arıza tespit ekipmanları ile aracınızı kontrol eder.

Dizel servisi

Bosch, dünya lideri bir dizel teknoloji geliştirici ve üreticisidir. Bu yüzden bir dizel aracınız varsa sorununuzun giderilmesinden, onarım ve bakımına kadar aracınız, Bosch Car Service’de emin ellerdedir.

Hibrid ve elektrikli araç servisi

Orijinal ekipman üreticisi olarak Bosch, çoğu hibrid ve elektrikli araç şirketine tedarikte bulunmaktadır. Bu yüzden Bosch Car Service’lerdeki uzmanlar, en yeni tahrik sistemlerinin incelenmesi, bakımı ve onarımı konusunda uzmandır.

Öğrenmek istediğiniz başka bir şey var mı?

Olabilecek sorularınıza cevap vermekten memnuniyet duyarız. Lütfen bizimle iletişime geçin: [email protected] Sizinle görüşmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.