Bosch Car Service: Profesyonel inceleme ve bakım

Genel muayene ve egzos emisyon testi

Aracınızın iki yıllık resmi genel muayenesi ve egzoz emisyon testi yaklaştığında otomotiv servislerimiz gerekli tüm işlemleri yapabilir. Ayrıca dilerseniz muhtemel kusurları gidermek için aracınızı önceden kontrol de edebiliriz.

İnceleme

Varacağınız yere daima güvenle ulaşacağınızdan emin olmak için otomobilinizi düzenli aralıklarla ayrıntılı şekilde kontrol ettirmek iyi bir fikirdir. Üretici garantisi kapsamında, gereken muayene ve bakım çalışmasını sunarız.

Tatil Kontrolü

Uzun bir seyahate başlamadan önce neden aracınızı uzmanlarımıza ayrıntılı şekilde kontrol ettirmiyorsunuz? Muhtemel arızalar açısından aracınızı kontrol etmek için en yeni arıza tespit ekipmanlarını kullanıyor ve talep etmeniz halinde sorunları hemen gideriyoruz.Böylece rahat bir seyahat geçireceğinizden ve tatilinizin keyfini çıkaracağınızdan emin olabilirsiniz.

Profesyonel Kış Kontrolü

Havalar soğumadan karda ve buzda güvenli sürüş için servis uzmanlarımıza güvenebilirsiniz. Otomobilinizin en önemli bileşenlerinin doğru çalıştığını kontrol edebilir ve aküden kapı kauçukları ve cam keçelerine kadar kışla baş etmeniz için tüm genel hazırlıkları yapabiliriz.

Kabul Kontrolü

Hoş olmayan sürprizlerin önüne geçmek için servislerimiz, tam incelemeden veya resmi genel inceleme vakti gelmeden önce sizin için bir kabul kontrolü yapmaktan memnuniyet duyacaktır. Bu kontrol, sizin eşliğinizde aracın durumunun değerlendirilmesi ve gereken işlemlere karar verilmesini içerir.

Araç Kontrolü

Her zaman güvenli sürüş yaptığınızdan emin olmak isterseniz hızlı, ayrıntılı ve uygun maliyetli bir şekilde otomobilinize yakından bakmaktan memnuniyet duyarız. Uzmanlarımız, aracınızın teknik açıdan güvenli bir durumda olduğunu ve tüm bileşenlerin düzgün çalışıp çalışmadığını belirlemek üzere en son teknoloji ürünü arıza tespit ekipmanlarını kullanır.

10 Noktada Kontrol

Emniyeti elden bırakmam diyorsanız gelin, kapsamlı olarak otomobilinizdeki en önemli on noktayı kontrol edelim. Hava koşullarına bakmadan veya yılın hangi vakti olursa olsun en uzun seyahatlere bile ideal şekilde hazır bir araçta güvenli sürüş yapacağınızdan emin olabilirsiniz.

İlk Bahar Kontrolü

Yıla mükemmel bir başlangıç yapmanız için servis uzmanlarımız, aracınızın tamamen çalışır durumda olduğunu ve kışı, herhangi bir sorun olmadan geçirdiğini belirlemek üzere aracınızı yakından inceleyecektir. Gerekirse hatalı bileşenleri değiştirir ve uzman işçilik ve en yüksek kalite standartları ile uzun kış dönemi sonrası aracınızı kendine getiririz.

Öğrenmek istediğiniz başka bir şey var mı?

Olabilecek sorularınıza cevap vermekten memnuniyet duyarız. Lütfen bizimle iletişime geçin: [email protected] Sizinle görüşmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.